• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gimnazjum w Lubawce

logo_mgok

19
kwietnia
2017

MŁODZIEZOWE FORUM BEZPIECZEŃSTWA - SONDAŻ

miniatura_modziezowe-forum-bezpieczestwa-sonda
11.04.17 w naszej szkole odbył się sondaż w ramach Młodzieżowego Forum Bezpieczeństwa, w którym sprawdzano wiedzę gimnazjalistów, Pani Dyrektor, pracowników szkoły, uczniów klas 1-3 oraz przedszkolaków na temat szkodliwego wpływu środków psychoaktywnych na nasze zdrowie.
logo_mgok

19
kwietnia
2017

16 EGZAMIN GIMNAZJALNY CZAS ZACZĄĆ!

miniatura_16-egzamin-gimnazjalny-czas-zacz
To już 16 egzamin gimnazlany!!! Do końca gimnazjum pozostaną jeszcze dwa. Gimnazjalistom rozpoczynającym dzisiaj egzamin życzymy jak najlepszych wyników i jak najmniej stresu. Dzisiaj część humanistyczna. - język polski, historia i WOS.
logo_mgok

19
kwietnia
2017

APEL Z OKAZJI ROCZNICY ZSYŁKI POLAKÓW NA SYBERIĘ

miniatura_apel-z-okazji-rocznicy-zsyki-polakw-na-syberi
Dnia 12.04.2017 w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji kolejnej rocznicy zsyłki na Sybir. Część artystyczna przygotowana przez panią Ewelinę Rudną i panią Anne Majerską opowiadała nam o tragicznych, przepełnionych bólem chwilach. O wywózkach polskiej ludności z tak zwanych kresów wschodnich II Rzeczypospolitej...
logo_mgok

11
kwietnia
2017

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

miniatura_yczenia-wielkanocne
Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego pełnych paschalnej radości w sercu i przy świątecznym stole, rozśpiewanych dźwięcznym "alleluja" .
logo_mgok

07
kwietnia
2017

DZIEŃ ZIEMI W LUBAWSKIM GIMNAZJUM

miniatura_dzie-ziemi-w-lubawskim-gimnazjum
Dzisiaj (07.04.2017r) w Gimnazjum Publicznym w Lubawce odbył się apel z okazji Dnia Ziemii. Na apelu poinformowano nas jak powinniśmy się zachowywać aby chronić naszą planetę - Ziemię, a zarazem nas samych.
logo_mgok

14
marca
2017

KONCERT ''WIOSENNE PRZEBUDZENIE''

miniatura_koncert-wiosenne-przebudzenie
Dzisiaj (14.03.2017r)  w naszej szkole przy ulicy Mickiewicza odbył się koncert pt. ''WIOSENNE PRZEBUDZENIE''. Mieliśmy zaszczyt gościć u Nas muzyków z Filharmoni Dolnośląskiej z siedzibą w Jeleniej Górze.

Przeglądaj aktualności