• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gimnazjum w Lubawce

logo_mgok

14
marca
2017

KONCERT ''WIOSENNE PRZEBUDZENIE''

miniatura_koncert-wiosenne-przebudzenie
Dzisiaj (14.03.2017r)  w naszej szkole przy ulicy Mickiewicza odbył się koncert pt. ''WIOSENNE PRZEBUDZENIE''. Mieliśmy zaszczyt gościć u Nas muzyków z Filharmoni Dolnośląskiej z siedzibą w Jeleniej Górze.
logo_mgok

10
marca
2017

LIST MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ 2017.03.07

miniatura_list-minister-edukacji-narodowej-2017-03-07
Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele i Pracownicy Oświaty, obecnie jesteśmy w trakcie wdrażania reformy edukacji. Serdecznie dziękuję za wszystkie opinie i uwagi zgłaszane zarówno do Kuratorów Oświaty, jak i bezpośrednio do Ministerstwa Edukacji Narodowej.
logo_mgok

27
stycznia
2017

KONCERT KOLĘD

miniatura_koncert-kold
W niedzielę, 22 stycznia w kościele parafialnym w Lubawce odbył się koncert kolęd w wykonaniu uczniów naszego Zespołu Szkól. Wystąpili uczniowie klas IV i VI Szkoły Podstawowej pod kierunkiem p. Lidii Staszak oraz zespół wokalno instrumentalny 'Cantare' naszego Gimnazjum pod kierunkiem p.
logo_mgok

25
stycznia
2017

XII FINAŁ KONKURSU KOLĘD

miniatura_xii-fina-konkursu-kold
Dnia 20.01.2017 w Zespole Szkół Publicznych w Lubawce odbył się XII finał Konkursu kolęd. Finaliści zaprezentowali wylosowane przez siebie kolędy a ich wykonanie oceniło jurry w składzie:p. dyr. B. Obrzut, ks. Kanonik J. Czekański, p. A. Matysiak i p. L. Staszak.
logo_mgok

20
stycznia
2017

KONCERT KOLĘD - ZAPROSZENIE

miniatura_koncert-kold-zaproszenie
W niedzielę 22 stycznia w Kościele parafialnym w Lubawce na początku mszy św. o godzinie 11.00 odbędzie się Koncert Kolęd w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce na który serdecznie zapraszam. K.
logo_mgok

12
stycznia
2017

JASEŁKA W GIMNAZJUM

miniatura_jaseka-w-gimnazjum
  Dnia 22 grudnia 2016 roku w Gimnazjum im. Żołnierzy Sybiru w Lubawce uczniowie wraz z księdzem Andrzejem Tarnowskim i panią katechetką Beatą Godlą przygotowali krótki apel, który pokazywał przygotowania do Świąt Bożegonarodzenia oraz jak jest obchodzone w wielu domach.
logo_mgok

05
stycznia
2017

AUDYCJA MUZYCZNA "W RYTMIE TANGA"

miniatura_audycja-muzyczna-w-rytmie-tanga
W środę (04.01.2017) w Gimnazjum w Lubawce odbyła się audycja muzyczna pt. "W Rytmie Tanga". Kolejny raz Filharmonia Dolnośląska przyjechała aby przekazać nam o muzyce.

Przeglądaj aktualności