• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gimnazjum w Lubawce

logo_mgok

15
listopada
2016

ZBIÓRKA NIEPOTRZEBNEJ WEŁNY, WŁÓCZKI...

miniatura_zbirka-niepotrzebnej-weny-wczki
Informacja od Komendanta Hufca ZHP w Kamiennej Górze Czuj i czuwaj! Ogłaszamy wielką zbiórkę niepotrzebnej włóczki i wełny, luster i lusterek oraz guzików. Jeśli macie Państwo takowe niepotrzebne przedmioty proszę o przyniesienie ich do p. pedagog (H. Furmanek) do piątku 18 listopada.
logo_mgok

13
listopada
2016

REFORMA OŚWIATY...

miniatura_reforma-owiaty
Pod adresem  www.reformaedukacji.men.gov.pl  można  znaleźć najważniejsze informacje na temat proponowanych zmian w oświacie z punktu widzenia rodzica, ucznia, nauczyciela oraz samorządu. Zachęcamy do odwiedzenia wskazanej strony internetowej.
logo_mgok

09
listopada
2016

ZDOLNY ŚLĄZAK - WYNIKI GIMNAZJUM LUBAWKA

miniatura_zdolny-lzak-wyniki-gimnazjum-lubawka
Z przyjemnością informujemy, że do etapu rejonowego zDolnego Ślązaka zakwalifikowała się Izabella Czuba 3A z przedmiotów przyrodniczych i języka angielskiego oraz Karolina Skrobańska 3B z języka angielskiego.
logo_mgok

26
października
2016

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

miniatura_dzie-edukacji-narodowej
Dnia dzisiejszego (tzn. 14.10.2016r.) w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie pod opieką nauczycieli przygotowali krótki spektakl, który z pewnością wszystkim się podobał, a dyrektor ZSP Pani Beata Obrzut wraz  z dyrektor gimnazjum Panią Klaudią Kurzawą wręczyły nagrody nauczycielom i pracownikom administracji.
logo_mgok

24
października
2016

STANOWISKA, APELE W SPRAWIE REFORMY OŚWIATY

miniatura_stanowiska-apele-w-sprawie-reformy-owiaty
Szanowni Rodzice, Uczniowie, Absolwenci, Nauczyciele... W związku z proponowanymi przez Ministerstwo Edukacji Narodowej zmianami w systemie oświaty prosimy o zapoznanie się z zamieszczanymi niżej stanowiskami, apelami instytucji, stowarzyszeń i innych podmiotów w przedmiotowej sprawie.
logo_mgok

22
października
2016

"ANTYMINA-nie daj się wysterować na minę"

miniatura_antymina-nie-daj-si-wysterowa-na-min
Wczoraj ( 21.10.2016r.) uczniowie  Gimnazjum Lubawka uczestniczyli w artystycznym programie profilaktyki uzależnień "ANTYMINA-nie daj się wysterować na minę". Impreza odbyła się w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Lubawce. ANTYMINA jest projektem stworzonym przez Mirosława "Kolę" Kolczyka.
logo_mgok

20
października
2016

ZBIÓRKA ZNICZY NA KRESOWE CMENTARZE

miniatura_zbirka-zniczy-na-kresowe-cmentarze
Zbliża się 1 listopada - dzień pamięci o Zmarłych. Wielu mieszkańców naszego regionu mogiły swoich bliskich pozostawiło na Kresach. Opuszczone i zaniedbane czekają na naszą pamięć. Dolnośląscy uczniowie w ramach akcji MOGIŁĘ PRADZIADA OCAL OD ZAPOMNIENIA porządkują kresowe nekropolie, zbierają znicze i wraz z ekipą TVP Wrocław zawożą je na Ukrainę i Wileńszczyznę.
logo_mgok

06
października
2016

FINAŁ DOLNOŚLĄSKI LIGI SZKÓŁ W LA - WROCŁAW

miniatura_fina-dolnolski-ligi-szk-w-la-wrocaw
W czwartek 29.09.2016 roku reprezentacja naszej szkoły (Gimnazjum Lubawka) uczestniczyła w finale wojewódzkim Ligi LA, który odbył się na stadionie olimpijskim we Wrocławiu. Nie możemy podać dokładnych wyników ponieważ w dalszym ciągu ich nie ma...
logo_mgok

05
października
2016

WYNIKI WYBORÓW DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO

miniatura_wyniki-wyborw-do-samorzdu-szkolnego
W piątek (30.09.2016r.) odbyły się wybory do tegorocznego Samorządu Uczniowskiego. Wyniki ogłoszone zostały w poniedziałek (03.09.2016r.). Sześć osób z największą liczbą głosów dostało się do SU.
logo_mgok

03
października
2016

SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU

miniatura_szkolne-koo-wolontariatu
W tym roku szkolnym w naszym Gimnazjum działa Szkolne Koło Wolontariatu. Uczniów chętnych do współpracy zapraszamy do pomocy, zapisy do koła u pedagoga szkolnego.

Przeglądaj aktualności