października

PROJEKTY EDUKACYJNE

miniatura_projekty-edukacyjne
Jesteś ambitny(a)? Chcesz rozwijać swoje pasje i talenty? Zapisz się do realizacji wybranego projektu edukacyjnego, zgodnie z twoimi zaintereowaniami. Zgłoś się do nauczyciela, który uczy wybranego przedmiotu i działaj pod jego kierunkiem. Liczy się kreatywność i zaangażowanie. Projekt jest obowiązkowy dla gimnazjalistów. Im więcej czasu zyskasz na wykonanie zadania, tym lepsze efekty.

października

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI POLICJI

miniatura_spotkanie-z-przedstawicielami-policji
We wtorek (26.09.2017 r.) odbyło się w naszej szkole spotkanie o charakterze edukacyjnym z funkcjonariuszami Policji. Pani Dzielnicowa naświetliła nam problem przemocy w sieci i co się z tym wiąże odpowiedzialności karnej za te czyny. Zaprezentowany został film profilaktyczny związany z cyberprzemocą.

ZAWODY

miniatura_zawody
W środę (20.09.2017 r.) odbyły się zawody sportowe, w których udział wzięli także uczniowie z naszego gimnazjum. Rozgrywki odgrywały się na stadionie w Kamiennej Górze. Startowały drużyny z Kamiennej Góry, Krzeszowa, Lubawki.

RAJD INTEGRACYJNY

miniatura_rajd-integracyjny
Dzisiaj (05.09.2017) we wtorek w naszej szkole odbył się rajd integracyjny dla wszystkich klas. Zarówno najmłodszych jak i starszych.

ROZPOCZĘCIE ROKU 2017/2018

miniatura_rozpoczcie-roku-2017-2018
Dzisiaj (04.09.2017 r.) odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Uczniowie, nauczyciele i wszyscy inni pracownicy placówki po dwumiesięcznej przerwie wrócili do szkoły. Odbył się apel, na którym przedstawiono nowego dyrektora Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce Pana Arkadiusza Rzepkę oraz vice-dyrektorów Panią Ewę Telegę i Pana Damiana Rudzkiego.

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

miniatura_uroczyste-rozpoczcie-nowego-roku-szkolnego
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/18 odbędzie się w dniu 4 września o godzinie 12:00 na terenie szkoły przy ulicy Mickiewicza 4. Serdecznie wszystkich zapraszamy! Msza świeta w intencji udanego, nowego roku szkolnego 2017/18 odbędzie się w kościele pod W. N. M. P. w Lubawce dnia 4 września o godzinie 10:30.

lipca

Powstaje Dom Spotkań z Kresami im. kard. Henryka Gulbinowicza

miniatura_powstaje-dom-spotka-z-kresami-im-kard-henryka-gulbinowicza
Fundacja 'Studio Wschód' rozpoczyna budowę Domu Spotkań z Kresami im. kardynała Henryka Gulbinowicza w Straszowicach k. Wołowa. W sobotę 1 lipca w kościele św. Wawrzyńca w Wołowie podczas mszy odprawianej przez biskupa kaliskiego Edwarda Janiaka, sędziwy Patron powstającego Domu Spotkań, kardynał Henryk Gulbinowicz [ur. w 1923 r.], poświęcił kamień węgielny.

lipca

II Piknik Patriotyczny

miniatura_ii-piknik-patriotyczny
25 i 26 czerwca w Międzynarodowym Domu Spotkań Młodzieży w Krzyżowej k. Świdnicy odbył się II Piknik Patriotyczny spotkanie niewielkiej części (spośród ok. 1.2000) uczestników VIII edycji Akcji 'Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia', którzy niedługo wyjeżdżają na Ukrainę, aby porządkować polskie cmentarze.

czerwca

WYJAZD UCZNIÓW DO ŻYTOMIERZA

miniatura_wyjazd-uczniw-do-ytomierza
8 lipca 2017 roku uczniowie naszego gimnazjum wraz z opiekunem Panem Pawłem Kasprzykiem wyjadą do Żytomierza położonego na Ukrainie, aby wziąć po raz kolejny udział w akcji "Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia". W ramach tego przedsięwzięcia uczniowie będą porządkować cmentarze i zapomniane, zaniedbane mogiły naszych rodaków.

czerwca

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

miniatura_zakoczenie-roku-szkolnego-2016-2017
 23 czerwca miało miejsce uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Tego właśnie dnia zakończyliśmy twórczy,  pracowity i miejmy nadzieję, że dla wszystkich dobry rok szkolny. Jak zawsze odbył się uroczysty apel.  Wręczono nagrody z konkursów, w których nasi gimnazjaliści zajęli miejsca na podium oraz zostali nagrodzeni za zaangażowanie na rzecz szkoły.