października

ZAKAZ WJAZDU NA TEREN SZKOŁY

miniatura_zakaz-wjazdu-na-teren-szkoy
Informujemy o ZAKAZIE WJAZDU na teren Zespołu Szkół Publicznych w LubawceOD PONIEDZIAŁKU 08.10.2018R. z uwagi na rozpoczęcie prac związanych z budową boiska wielofunkcyjnego.

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

miniatura_wybory-do-samorzdu-uczniowskiego
28 października 2018 roku w naszej szkole odbyły się wybory , w wyniku których wyłoniono skład Samorządu Uczniowskiego oraz Rzecznika Praw Ucznia na rok szkolny 2018/2019. Od samego rana Komisja Wyborcza nadzorowała przebieg głosowania. W głosowaniu wzięło udział 286 osób. Oddano 282 ważnych głosów.

Olimpiada Matematyczna Juniorów

miniatura_olimpiada-matematyczna-juniorw
Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Olimpiadzie Matematycznej Juniorów, biorącymi udział w konkursie byli: Maciej Lubos, Agata Kmieć, Natalia Klag, Michał Skoczeń, Piotr Cisowski, Bartłomiej Winter, Krystian Kucharski, Vanessa Jarosińska, Hubert Jojczyk oraz Mateusz Jojczyk. Wyniki zostaną ogłoszone w najblizszych dniach.

Rajd "Kuratorka"

miniatura_rajd-kuratorka
Tegoroczna "Kuratorka" rozegrana została po raz czterdziesty czwarty, a gospodarzem zakończenia była Jelenia Góra, do którego w czasie dwu i trzydniowych wędrówek, na dziewięciu różnych trasach, zmierzały drużyny ze szkół naszego województwa.

DOFINANSOWANIE W SPRZĘT SZKOLNY I POMOCE DYDAKTYCZNE

miniatura_dofinansowanie-w-sprzt-szkolny-i-pomoce-dydaktyczne
Z przyjemnością informujemy, że wniosek Gminy Lubawka o zwiększenie kwot części oświatowej subwencji ogólnej na rok 2018 z 0,4% rezerwy z tytułu dofinansowania wyposażenia w sprzęt szkolny i pomoce dydaktyczne pomieszczeń do nauki w nowo wybudowanych obiektach oświatowych bądź pozyskanych w wyniku adaptacji innych pomieszczeń szkolnych (kryterium VIa) został zaopinio

ZAGOSPODAROWANIE TERENU WOKÓŁ SZKOŁY

miniatura_zagospodarowanie-terenu-wok-szkoy
Niedawno przeprowadzono remont budynku szkoły w Lubawce oraz zagospodarowano teren wokół. Teraz uczniowie, rodzice, nauczyciele i goście mają do dyspozycji nowe parkingi i chodniki. Od ulicy Adama Mickiewicza wyremontowano zatoczkę dla autobusów a za nią - cały ogródek szkolny.

WYBORY DO SAMORZĄDU SZKOLNEGO

miniatura_wybory-do-samorzdu-szkolnego
Wraz z rozpoczynającym się rokiem szkolnym wystartowały nabory do samorządu szkolnego. Zaczęły się również kampanie wyborcze. W szkole rozdawane były ulotki, rozwieszane plakaty, które miały za zadanie zachęcić do zagłosowania na kandydatów z klas siódmych, ósmych i trzecich gimnazjum. Głosowanie odbędzie się 28 września.

RAJD GRANICA 2018

miniatura_rajd-granica-2018
Rajd Granica jest to rajd harcerski. Udział w nim biorą harcrze w całego Dolnego Śląska. W tym roku odbył się po raz 26.

DZIEŃ INTEGRACJI

miniatura_dzie-integracji
Dzisiaj (04.09.2018 r.) w naszej szkole odbył sie Dzień Integracji, który jednocześnie stanowił pierwszy dzien roku szkolnego 2018/2019. O godzinie ósmej rano część uczniów zebrała się pod kościołem NMP w Lubawce, natomiast pozostali uczniowie zostali na świetlicy szkolnej.

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

miniatura_rozpoczcie-roku-szkolnego-2018-2019
W dniu 03 września odbyło się oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego 2018/19. Po przywitaniu zgromadzonych uczniów, rodziców, nauczycieli i zaproszonych gości Pani Burmistrz Miasta i Gminy Lubawka Ewa Kocemba wręczyła nagrody sponsorowane od komendanta straży pożarnej.