WESOŁYCH ŚWIĄT

miniatura_wesoych-wit
Cały zespół administrujący szkolną stronę internetową, składa wszystkim cieplutkie świąteczne życzenia, oczywiście z okazji Wielkiej Nocy. Życzymy świąt spędzonych w gronie rodziny oraz smacznego Wielkanocnego śniadanka. Życzymy mokrego dyngusa i bezpiecznego spędzenia tego czasu wolnego. W szkole widzimy się w poniedziałek, 9-go kwietnia.

DNI MATEMATYKI

miniatura_dni-matematyki
W dniach 12, 13 i 14 marca odbyły się Dni Matematyki połączone ze Świętemem Liczby Pi. Na korytarzu na tablicy korkowej pojawila sie gazetka, a na sztalugach plakaty. Odbył się konkurs najlepszy plakat ''Matematyka od kuchnij".

TARGI EDUKACYJNE

miniatura_targi-edukacyjne
12 marca w naszej szkole odbyły się targi edukacyjne. Do gimnazjum przybyły grupy z  szkół średnich z okolic Lubawki, które reprezentowały swoje placowki nauczania i zachęcały do nauki w ich placówce. Impreza trwały od godziny 12 do 14:20. Były to szkoły m.in z Jelenej Góry, Lubomierza, Kamiennej Góry i Wałbrzycha.

POWITANIE WIOSNY

miniatura_powitanie-wiosny
Dzisiaj (21.03.2018 r.) obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Wiosny. Z tej okazji Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Eweliny Rudnej przygotował oraz przeprowadził szereg konkursów związanych z Dniem Wiosy. Układano wiersze, piosenki, malowano plakaty oraz prezentowano stroje wykonane z gazet.

PREZENTACJA WARUNKÓW REKRUTACJI DO ZSZiO W KAMIENNEJ GÓRZE

miniatura_prezentacja-warunkw-rekrutacji-do-zszio-w-kamiennej-grze
12.03.2018 r. w naszym gimnazjum gościliśmy Panią Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze  Mariolę Jaciuk oraz jej zastępcę, które wraz z uczniami wymienionej szkoły, a jednocześnie absolwentami naszego gimnazjum, z lat ubiegłych, zaprezentowali swoją szkołę, jednocześnie zachęcając do podjęcia nauki w tej placówce.

DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA

miniatura_dzie-witego-patryka
16.03.2018 r. w naszej szkole odbyły sie obchody Dnia Świętego Patryka, święta wywodzącego się z Irlandii. Uczniowie, którzy ubrali się w kolorze zielonym, otrzymywali koniczynkę, pełniącą funkcję jednodniowej niepytajki.Na korytarzu zostały wywieszone przysłowia w języku angielskim.

ZDROWY STYL ŻYCIA

miniatura_zdrowy-styl-ycia
W następnym tygodniu od 19 do 23 marca klasa III a realizuje hasło  Zdrowy styl  życia Zapraszamy wszystkich do udziału w następujących  działaniach: - poniedziałek - zapraszamy na zdrowe przekąski - wtorek- quiz dotyczący zdrowego żywienia

TARGI EDUKACYJNE

miniatura_targi-edukacyjne
12 marca 2018 r. na sali gimnastycznej naszego gimnazjum odbyły się Targi Edukacyjne. Gościliśmy 11 szkół ponadgimnazjalnych z m.in. : Jeleniej Góry, Kamiennej Góry, Wałbrzycha, Kowar, Lubomierza. Reprezentanci szkół w kilkuminutowej prezentacji zachęcali  naszych trzecioklasistów do wyboru ich szkół.