marca

Grupa Vis z wizytą w ZSP w Lubawce

miniatura_grupa-vis-z-wizyt-w-zsp-w-lubawce
W dniach 27 i 28 lutego operatorzy kamiennogórskiej ekipy airsoftowej - Grupy VIS: Łukasz Mućwicki, Bartłomiej Lemański, Mateusz Jasiński, Brajan Adamus oraz Kamil Kiełbasa prowadzili zajęcia dla uczniów klas drugich i trzecich gimnazjum w ZSP w Lubawce w ramach zajęć wychowania fizycznego.

marca

KOLEJNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W BIATHLONIE

miniatura_kolejne-igrzyska-modziey-w-biathlonie
  W Jakuszycach ponownie rywalizowali nasi uczniowie. W dniach 20 i 21 lutego odbyły się tam Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Igrzyska Dzieci  - finał dolnośląski w biegach narciarskich. W biegach indywidualnych uczniowie naszej szkoły stawali na podium. W kategorii chłopców rocznik 2005 Jakub Potoniec zajął 2 miejsce, tracąc do zwycięzcy 3 sek.

DOLNOŚLĄSKIE IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W BIATHLONIE ZIMOWYM

miniatura_dolnolskie-igrzyska-dzieci-i-modziey-szkolnej-w-biathlonie-zimowym
W dniu 14.02.2018 r. w Jakuszycach odbyły się Dolnośląskie Igrzyska Dzieci i Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biathlonie zimowym. W zawodach uczestniczyła reprezentacja naszej szkoły.  W konkurencjach indywidualnych najlepszy wynik osiągnął Jakub Potoniec zdobywając brązowy medal w kategorii chłopców rocznik 2005 i młodsi.

WALENTYNKI W SZKOLE

miniatura_walentynki-w-szkole
14 lutego świętowaliśmy w naszej szkole walentynki. Samorząd Uczniowski przygotował walentynkową pocztę oraz konkursy, które uświetnione zostały nastrojową muzyką. Uczniowie w tym dniu przyszli ubrani na czerwono, aby oddać atmosferę tego dnia. Było miło i przyjemnie.

lutego

GMINNE ELIMINACJE KONKURSU RECYTATORSKIEGO "PEGAZIK"

miniatura_gminne-eliminacje-konkursu-recytatorskiego-pegazik
14.02.2018 r. odbyły sie gminne eliminacje Konkursu Recytatorskiego "Pegazik". Udział brali laureaci Szkolnych Konkursów Recytatorskich z Gimnazjum w Lubawce i Chełmsku Śląskim. Gratulujemy Wiktorii Porowskiej (klasa 3c), która zajęła 3 miejsce. Trzymamy za nią kciuki w dalszych eliminacjach konkursu recytatorskiego.

CONTENDER KAMIENNA GÓRA W NASZEJ SZKOLE

miniatura_contender-kamienna-gra-w-naszej-szkole
14 lutego na zaproszenie nauczyciela Macieja Tkaczenko odwiedzili nas zawodnicy wraz z trenerem z klubu Contender w Kamiennej Górze. Dla klas II gimnazjum stworzone zostało seminarium sportowe w skład którego wchodziły pokazy tarczowania oraz sparingu profesjonalnych zawodników MMA, ćwiczenie podstawowych technik MMA oraz rozmowa z trenerem i jego zawodnikami.

SPOTKANIE SZKÓŁKI

miniatura_spotkanie-szkki
Informuję, że dnia 12.02.2018r. w siedzibie Koła odbędzie się spotkanie  Szkółki Wędkarskiej. Wszystkich chętnych zapraszamy.

WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W BIATHLONIE

miniatura_wojewdzkie-mistrzostwa-modzikw-w-biathlonie
Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biathlonie zimowym zostały rozegrane w Jakuszycach w dniach 30 ? 31 stycznia 2018 roku. W zawodach brali udział uczniowie naszej szkoły. Startowali w połączonych kategoriach młodzików w rocznikach 2002 do 2005. Startując ze starszymi koleżankami najlepiej poradziła sobie Dominika Leśniara zajmując 8 i 10 miejsce.

NOWA HALA GIMNASTYCZNA

miniatura_nowa-hala-gimnastyczna
Od poniedziałku 29 stycznia 2018 roku uczniowie naszego Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce mogą cieszyć się nową halą gimnastyczną.

NOWY SEMESTR SZKOLNY

miniatura_nowy-semestr-szkolny
Nadszedł czas na rozpoczęcie nowego semstru w naszym gimnazjum. II semestr rozpoczął się z dniem 29 stycznia. W tym roku uczniowie z dolnego śląsk ferie zimowe mieli jako pierwsi.

stycznia

PUCHAR POLSKI W BIATHLONIE

miniatura_puchar-polski-w-biathlonie
W dniach od 9 do 11 stycznia w Jakuszycach odbyły się zawody Pucharu Polski I kategorii w biathlonie zimowym " Celuj w Igrzyska". W zawodach brali udział uczniowie naszej szkoły oraz jej absolwenci, reprezentujący kluby UKN Melafir Czarny Bór, MUKN Pod Stróżą Miszkowice oraz AZS AWF Wrocław.