• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gimnazjum w Lubawce

logo_mgok

20
listopada
2018

FESTIWAL PIOSENKI HARCERSKIEJ

miniatura_festiwal-piosenki-harcerskiej
17 Listopada odbył się XI dolnośląski festiwal piosenki harcerskiej i patriotycznej, w jeleniej górze. Było ponad trzy godziny spiewu i muzyki.
logo_mgok

09
listopada
2018

APEL Z OKAZJI 11 LISTOPADA

miniatura_apel-z-okazji-11-listopada
9 listopada w naszej szkole odbył się apel z okzji 11 listopada, czyli święta odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku, w tym roku obchodzimy 100 rocznicę tego wydarzenia.
logo_mgok

30
października
2018

SPOTKANIE Z PREZYDENTEM RP

miniatura_spotkanie-z-prezydentem-rp
30 października trzyosobowa grupa przedstawicieli akcji "Mogiłę Pradziada Ocal Od Zapomnienia" z Lubawki udała się do Wrocławia, skąd pojechali autobusem spod Urzędu Marszałkowskiego prosto na spotkanie z prezydentem RP, Panem Andrzejem Dudą do Warszawy.
logo_mgok

29
października
2018

NOWE SZAFKI!!!

miniatura_nowe-szafki
Jest nam niezwykle miło poinformować, że nowiuteńkie szafki dotarły w dniu dzisiejszym do naszej szkoły. Teraz zabieramy się za ich rozpakowanie i rozmieszczenie na szkolnych korytarzach. Mamy nadzieję, że się Wam spodobają i będą służyć przez wiele lat, czego nam wszystkim życzymy. O szczegółach udostępnienia szafek będziemy informować na Librusie.
logo_mgok

25
października
2018

PRÓBNA EWAKUACJA

miniatura_prbna-ewakuacja
W środę (24.10.2018 r.) w naszej szkole odbyła sie próbna ewakuacja, w której udział brali wszyscy uczniowie, nauczyciele i inni pracownicy szkoły. Nad sprawnym i bezpiecznym przebiegiem ewakuacji czuwał komendant Straży Pożarnej w Kamiennej Górze. Akcja przebiegła dobrze, pomimo niesprzyjającej pogody.
logo_mgok

13
października
2018

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

miniatura_dzie-edukacji-narodowej
W piątek (12.10.2018 r.) w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, który wypada 14 października. Z tej okazji klasa 3b razem ze swoim wychowawcą, Panią Iwoną Dereń, przygotowała montaż słowno-muzyczny....
logo_mgok

09
października
2018

TEATR DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH

miniatura_teatr-dla-niepenosprawnych
5 października w domu kultury w Lubawce odbył się 21 Przegląd teatrów amatorskich dla niepełnosprawnych. Spotkanie trwało od godziny 10;00 do 20;00.
logo_mgok

05
października
2018

ZAKAZ WJAZDU NA TEREN SZKOŁY

miniatura_zakaz-wjazdu-na-teren-szkoy
Informujemy o ZAKAZIE WJAZDU na teren Zespołu Szkół Publicznych w LubawceOD PONIEDZIAŁKU 08.10.2018R. z uwagi na rozpoczęcie prac związanych z budową boiska wielofunkcyjnego.
logo_mgok

28
września
2018

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

miniatura_wybory-do-samorzdu-uczniowskiego
28 października 2018 roku w naszej szkole odbyły się wybory , w wyniku których wyłoniono skład Samorządu Uczniowskiego oraz Rzecznika Praw Ucznia na rok szkolny 2018/2019. Od samego rana Komisja Wyborcza nadzorowała przebieg głosowania. W głosowaniu wzięło udział 286 osób. Oddano 282 ważnych głosów.
logo_mgok

27
września
2018

Olimpiada Matematyczna Juniorów

miniatura_olimpiada-matematyczna-juniorw
Uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w Olimpiadzie Matematycznej Juniorów, biorącymi udział w konkursie byli: Maciej Lubos, Agata Kmieć, Natalia Klag, Michał Skoczeń, Piotr Cisowski, Bartłomiej Winter, Krystian Kucharski, Vanessa Jarosińska, Hubert Jojczyk oraz Mateusz Jojczyk. Wyniki zostaną ogłoszone w najblizszych dniach.

Przeglądaj aktualności