• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gimnazjum w Lubawce

logo_mgok

18
maja
2018

WOREK MEDALI ZDOBYTY

miniatura_worek-medali-zdobyty
W dniu dzisiejszym na stadionie miejskim w Kamiennej Górze odbyły się powiatowe mistrzostwa szkól gimnazjalnych chłopców w lekkiej atletyce które mimo nieobecności klas III gimnazjum zakończyły się dla nas ogromnym sukcesem.
logo_mgok

26
kwietnia
2018

MARSZ NA CZEŚĆ ŚWIĘTA KONSTYTUCJI TRZECIEGO MAJA

miniatura_marsz-na-cze-wita-konstytucji-trzeciego-maja
Dzisiaj (26.04.2018r) odbył się uroczysty marsz ulicamy Lubawki, upamiętniający Święto Konstytucji Trzeciego Maja. Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce wraz z nauczycielami wyruszyli najpierw na rynek, później przed dom kultury, następnie do parku watra a na końcu ponownie na rynek. Wszystkim przystankom towarzyszyły krótkie wystąpienia uczniów ze szkoły podstawowej.
logo_mgok

25
kwietnia
2018

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY

miniatura_oglnopolski-konkurs-ekologiczny
23.04.2018 r. w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny. Był adresowany do uczniów kategorii klas 6-7 szkoły podstawowej oraz 2-3 gimnazjum. Pytania konkurowe dotyczyły zagadnień z róznych dziedzin biologii, a przede wszystkim ekologii. Test przeprowadziła Pani Aneta Dwulat, która była organizatorką konkursu w naszej szkole.
logo_mgok

25
kwietnia
2018

EGZAMINY GIMNAZJALNE 2018

miniatura_egzaminy-gimnazjalne-2018
Dnia 18/19/20 kwietnia 2018 r. uczniowie klas trzecich przystąpili do egaminu gimnazjalnego. 18 kwietnia zmierzyli się z egzaminem z części humanistycznej, 19 kwietnia z matematyczno-przyrodniczej, a 20 kwietnia z wybranego przez siebie języka obcego, w wersji podstawowej lub rozszerzonej. Wyniki już 16 czerwca. Trzymamy kciuki za naszych trzecioklasistów.
logo_mgok

24
kwietnia
2018

ROCZNICA WYWÓZEK POLAKÓW NA SYBIR

miniatura_rocznica-wywzek-polakw-na-sybir
Dnia 13.04.2018 roku w naszej szkole odbył apel poświęcony 78 rocznicy deportacji Polaków na Sybir. Dlatego też uczniowie z drugich i trzecich klas gimnazjalnych pod opieką Pani Iwony Dereń i Pani Ewy Bienias przygotowali program słowno-muzyczny.
logo_mgok

24
kwietnia
2018

KONKURS RECYTATORSKI

miniatura_konkurs-recytatorski
Dnia 17.04.2018 roku w naszej szkole odbył się szkolny konkurs poezji i prozy patriotycznej pt. "Ojczyzna niejedno ma imię". Podczas którego uczniowie recytowali utwory patriotyczne.
logo_mgok

14
kwietnia
2018

PREZENTACJA WARUNKÓW REKRUTACJI DO LO W KAMIENNEJ GÓRZE

miniatura_prezentacja-warunkw-rekrutacji-do-lo-w-kamiennej-grze
10.04.2018 r. w naszym gimnazjum gościliśmy przedstawicieli Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze. Uczniowie wymienionej szkoły, a jednocześnie absolwenci naszego gimnazjum, z lat ubiegłych, zaprezentowali swoją szkołę, jednocześnie zachęcając do podjęcia nauki w tej placówce. Przedstawione zostały warunki naboru do tej szkoły.
logo_mgok

14
kwietnia
2018

WSPÓŁPRACA Z POLITECHNIKĄ WROCŁAWSKĄ

miniatura_wsppraca-z-politechnik-wrocawsk
W dniu 13.04.2018 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie przedstawicieli klas siódmych szkoły podstawowej i drugich gimnazjum ZSP w Lubawce z nauczycielem akademickim Politechniki Wrocławskie,j w celu zdiagnozowania zainteresowania uczniów tematyką informatyczną. Przeprowadzono ankiety i badania z w/w zagadnienia.

Przeglądaj aktualności