• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gimnazjum w Lubawce

logo_mgok

18
stycznia
2019

WĘDKARSKIE ZAWODY TEORETYCZNO - SPRAWNOŚCIOWE

miniatura_wdkarskie-zawody-teoretyczno-sprawnociowe
W niedzielę (13 stycznia) w Zgorzelcu odbyły się młodzieżowe zawody teoretyczno-sprawnościowe składające się z testu wiedzy ekologiczno-wędkarskiej oraz konkurencji sprawnościowej. Zawody te były eliminacjami do V Ogólnopolskiej Halowej Olimpiady w Sportach Wędkarskich.
logo_mgok

23
grudnia
2018

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

miniatura_witeczne-yczenia
Zdrowych, spokojnych i pełnych rodzinnego ciepła Świąt Narodzenia Pańskiego, odpoczynku od codziennego zabiegania, chwili zadumy, jak również wszelkiej pomyślności w Nowym Roku i spełnienia w życiu osobistym oraz zawodowym życzy Dyrektor ZSP w Lubawce Pan Arkadiusz Rzepka i Wicedyrektor ZSP Pani Ewa Telega.
logo_mgok

22
grudnia
2018

WIGILIE KLASOWE I JASEŁKA

miniatura_wigilie-klasowe-i-jaseka
21.12.2018 r. w naszej szkole, jak co roku, odbyły się wigilie klasowe. Jest to czas, który uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami spędzają wspólnie zasiadając przy stole i dzieląc się opłatkiem. Warto wspomnieć również o jasełkach, w których występowali uczniowie klas czwartych. Dzięki nim mogliśmy bardziej zagłębić się w magię świąt i poczuć ten cudowny klimat.
logo_mgok

17
grudnia
2018

HARMONOGRAM EGZAMINÓW, REKOLEKCJI I UROCZYSTOŚCI SZKOLNYCH W DNIACH 17-21.12.2018 R.

miniatura_harmonogram-egzaminw-rekolekcji-i-uroczystoci-szkolnych-w-dniach-17-21-12-2018-r
Poniedziałek- próbny egzamin gimnazjalny (część humanistyczna), Wtorek- rekolekcje od godziny 8:00 do 9:30 w Kościele pod wezwaniem Wniebowzięcia NMP w Lubawce, Środa- próbny egzamin gimnazjalny (część matematyczno- przyrodnicza), Czwartek- próbny egzamin gimnazjalny (język obcy nowożytny) oraz dni otwarte szkoły (zebranie z rodzicami) od godziny 16:00, Piątek- w
logo_mgok

16
grudnia
2018

ZAKAZ PRZEJŚCIA PRZEZ TORY

miniatura_zakaz-przejcia-przez-tory
Od kilkunastu dni przez Lubawkę przejeżdza pociąg, którym można dojechać do Kralovca, Kamiennej Góry i Sędzisławia. Zabronione jest przejście przez tory, co sygnalizują tabliczki po dwóch stronach szyn. W drodze do szkoły należy pójść naokoło, ponieważ można narazić się na mandat w wysokości do 300 złotych.
logo_mgok

16
grudnia
2018

KLAWIATUROWE WYZWANIE

miniatura_klawiaturowe-wyzwanie
Miło jest mi poinformować, że zespół uczniów naszego Gimnazjum zajął 3 miejsce w ogólnopolskim internetowym konkursie 'Klawiaturowe wyzwanie'.
logo_mgok

06
grudnia
2018

NOWE SZAFKI

miniatura_nowe-szafki
Od kilku tygodni mamy w szkole nowe szafki. Są one w dwóch kolorach - niebieskie i kremowe. Każdy uczeń otrzymał dostęp do szafki, gdzie może trzymać swoje rzeczy (kurtkę, buty, książki...
logo_mgok

06
grudnia
2018

MIKOŁAJKI 2018

miniatura_mikoajki-2018
Dzisiaj (06.12.2018 r.) w naszej szkole jak co roku obchodziliśmy mikołajki. Uczniowie ubrali czapki mikołajkowe, na przerwach można było słuchać cudownej, świątecznej muzyki oraz spotkać Mikołaja. Odbyły się również konkursy związane z tematyką świąteczną zorganozwane przez młodszych, jak i starszych uczniów. Jak zawsze mogliśmy zachwycać się wspaniałym wystrojem korytarzy i klas.
logo_mgok

29
listopada
2018

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

miniatura_dyskoteka-andrzejkowa
W naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Jej organizatorem był samorząd uczniowski, którego opiekunemjest pani Ewelina Rudna. W ten dzień klasy 4 rywalizowały podczas otrzesin.
logo_mgok

20
listopada
2018

FESTIWAL PIOSENKI HARCERSKIEJ

miniatura_festiwal-piosenki-harcerskiej
17 Listopada odbył się XI dolnośląski festiwal piosenki harcerskiej i patriotycznej, w jeleniej górze. Było ponad trzy godziny spiewu i muzyki.
logo_mgok

09
listopada
2018

APEL Z OKAZJI 11 LISTOPADA

miniatura_apel-z-okazji-11-listopada
9 listopada w naszej szkole odbył się apel z okzji 11 listopada, czyli święta odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 roku, w tym roku obchodzimy 100 rocznicę tego wydarzenia.

Przeglądaj aktualności