PRZYJĘCIE U KRÓLOWEJ CINTRY

miniatura_przyjcie-u-krlowej-cintry
28 kwietnia 2017 roku, w piątek w naszym gimnazjum odbyło się zorganizowane przez bibliotekę szkolną spotkanie miłośników twórczości Andrzeja Sapkowskiego.

NOWE TOALETY W SZKOLE

miniatura_nowe-toalety-w-szkole
W naszej szkole dobudowywane zostaną toalety na parterze i pierwszym piętrze. Prace budowlane zaczęły się stosunkowo niedawno i są prowadzone w dość szybkim tempie. Na razie możemy dostrzec, że występuje tutaj tylko ściana, ale budowa trwa dalej i niedługo będziemy mogli cieszyć się nowymi sanitariami.

3 MAJ - ŚWIĘTO KONSTYTUCJI

miniatura_3-maj-wito-konstytucji
3 maja  w tym roku wypadał w środę. Jest to bardzo ważne święto dla Polski. Uchwalenie Konstytucji 3 maja zostało uznane za święto już 5 maja 1791 roku w rocznicę Uchwalenia Kotytnsucji 3 Maja Rzeczypospolitej Obojga Narodów.

SZKOLNY SKLEPIK - KIOSK

miniatura_szkolny-sklepik-kiosk
Tego tygodnia (01.05-07.05.2017r.) szkolny sklepik - kiosk znajdujący się na 1 piętrze Gimnazjum Publicznego w Lubawce został przeniesiony z uwagi na to, że na jego miejscu zostały wybudowane toalety.

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

miniatura_spotkanie-z-policjantem
27.04.2017 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z reprezentantem lubawskiej policji. Funkcjonariusz przedstawił nam bardzo ważne zasady bezpieczeństwa w razie ataku terrorystycznego, ale nie zabrakło też prezentacji oczywistych i niezwykle ważnych zasad, takich jak bezpieczeństwo na drodze.

MŁODZIEZOWE FORUM BEZPIECZEŃSTWA - SONDAŻ

miniatura_modziezowe-forum-bezpieczestwa-sonda
11.04.17 w naszej szkole odbył się sondaż w ramach Młodzieżowego Forum Bezpieczeństwa, w którym sprawdzano wiedzę gimnazjalistów, Pani Dyrektor, pracowników szkoły, uczniów klas 1-3 oraz przedszkolaków na temat szkodliwego wpływu środków psychoaktywnych na nasze zdrowie.

kwietnia

16 EGZAMIN GIMNAZJALNY CZAS ZACZĄĆ!

miniatura_16-egzamin-gimnazjalny-czas-zacz
To już 16 egzamin gimnazlany!!! Do końca gimnazjum pozostaną jeszcze dwa. Gimnazjalistom rozpoczynającym dzisiaj egzamin życzymy jak najlepszych wyników i jak najmniej stresu. Dzisiaj część humanistyczna. - język polski, historia i WOS.

APEL Z OKAZJI ROCZNICY ZSYŁKI POLAKÓW NA SYBERIĘ

miniatura_apel-z-okazji-rocznicy-zsyki-polakw-na-syberi
Dnia 12.04.2017 w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji kolejnej rocznicy zsyłki na Sybir. Część artystyczna przygotowana przez panią Ewelinę Rudną i panią Anne Majerską opowiadała nam o tragicznych, przepełnionych bólem chwilach. O wywózkach polskiej ludności z tak zwanych kresów wschodnich II Rzeczypospolitej...

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

miniatura_yczenia-wielkanocne
Radosnych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego pełnych paschalnej radości w sercu i przy świątecznym stole, rozśpiewanych dźwięcznym "alleluja" .

DZIEŃ ZIEMI W LUBAWSKIM GIMNAZJUM

miniatura_dzie-ziemi-w-lubawskim-gimnazjum
Dzisiaj (07.04.2017r) w Gimnazjum Publicznym w Lubawce odbył się apel z okazji Dnia Ziemii. Na apelu poinformowano nas jak powinniśmy się zachowywać aby chronić naszą planetę - Ziemię, a zarazem nas samych.