• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gimnazjum w Lubawce

logo_mgok

13
stycznia
2018

KONKURS RECYTATORSKI

miniatura_konkurs-recytatorski
W piątek (13.01.2018r.)  odbyła się 26 edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego "Pegazik", w którym udział wzięli uczniowie z 2 i 3 klas gimnazjum oraz z 7 klasy szkoły podstawowej. Uczniowie prezentowali wybrany fragment prozy i wiersz. Laureatami konkursu zostali: 1 miejsce- Wiktoria Porowska kl. 3c 2 miejsce- Dagmara Telega kl. 2a 3 miejsce- Agata Kmieć kl.
logo_mgok

13
stycznia
2018

MECZE MATEMATYCZNE

miniatura_mecze-matematyczne
Dnia 11.01.2018 r. uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Dolnośląskich Meczach Matematycznych. Rozegrali je w Kamiennej Górze. Niestety, nie udało nam się przejść do następnego etapu, chociaż nasi gimnazjaliści dzielnie reprezentowali naszą szkołę. Dziękujemy i mamy nadzieję, że w przyszłości szczęście nas nie zawiedzie.
logo_mgok

03
stycznia
2018

WYJAZD ŚWIĄTECZNY Z DARAMI DLA RODAKÓW W PODHAJCACH

miniatura_wyjazd-witeczny-z-darami-dla-rodakw-w-podhajcach
Dnia 26 grudnia 2017 roku grupa wolontariuszy akcji Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia zebrała się we Wrocławiu, skąd po zapakowaniu paczek świątecznych trzy busy wyruszyły w drogę na Kresy, tym razem przez mniej popularne przejście graniczne w Krościenku koło Ustrzyk Dolnych. Może dzięki temu odprawa graniczna trwała tylko 45 minut.
logo_mgok

28
grudnia
2017

ZAWODY W BIATHLONIE

miniatura_zawody-w-biathlonie
W dniach 18 i 19 grudnia na trasach w Jakuszycach odbyły się zawody sportowe "Puchar Polski II kategorii w biathlonie. W zawodach brali udział uczniowie naszej szkoły oraz jej absolwenci. W pierwszym dniu zawodów świetna postawa na strzelnicy oraz bardzo dobry bieg pozwolił dziewczynom z naszej szkoły zająć wysokie miejsca.
logo_mgok

23
grudnia
2017

PRZY WIGILIJNYM STOLE

miniatura_przy-wigilijnym-stole
Dnia 22 grudnia 2017 r. pracownicy niepedagogiczni, nauczyciele oraz przedstawiciele Rady Rodziców Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce spotkali się, po obejrzeniu jasełek w wykonaniu uczniów tej szkoły, przy stole, aby złożyć sobie życzenia, zjeść wigilijne potrawy i na chwilę poczuć nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
logo_mgok

23
grudnia
2017

ŻYCZENIA BOŻONARODZENIOWE I NOWOROCZNE

miniatura_yczenia-boonarodzeniowe-i-noworoczne
'Odrobiny ciepła dzięki ludzkiej życzliwości, odrobiny światła w mroku dzięki szczeremu uśmiechowi, radości w smutku dzięki ludzkiej miłości, nadziei na lepsze jutro w chwilach niepokoju.' Spokojnych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego Roku życzy Dyrekcja Szkoły.
logo_mgok

23
grudnia
2017

WIGILIE KLASOWE I JASEŁKA

miniatura_wigilie-klasowe-i-jaseka
22.12.2017 r. w naszej szkole odbyły się wigilie klasowe i jasełka, które zaprezentowali uczniowie naszej szkoły. Za część artystyczną i muzyczną odpowiedzialny był ks. Andrzej Tarnowski. Uczniowie włączyli się we wspólne przeżywanie jasełek śpiewając kolędy i pastorałki w wersji karaoke.
logo_mgok

23
grudnia
2017

WYCIECZKA KLASY 2A

miniatura_wycieczka-klasy-2a
Dnia 19.12.2017 r. klasa 2a gimnazjum wybrała się na wycieczkę do Wrocławia. Głownym punktem wyjazdu był wrocławski jarmark bożonarodzeniowy, który jest największym i najbardziej znanym jarmarkiem w Polsce. Urzekły nas przede wszystkim świąteczne, ręcznie wykonane arcydzieła i pyszne bożonarodzeniowe przysmaki. Odwiedziliśmy także Hydropolis, w którym mogliśmy nauczyć się dużo na temat wody.
logo_mgok

20
grudnia
2017

PODZIĘKOWANIE ZA DARY I ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

miniatura_podzikowanie-za-dary-i-witeczne-yczenia
W imieniu Fundacji Studio Wschód bardzo dziękujemy Uczniom i Rodzicom oraz Nauczycielom lubawskiego Zespołu Szkół ?ZA SERCE DLA KRESÓW?, czego dowodem jest tak znaczna ilość darów przekazanych w ubiegłym tygodniu dla Polaków na Kresach.

Przeglądaj aktualności