• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gimnazjum w Lubawce

logo_mgok

08
kwietnia
2018

DZIEŃ CZYTANIA TOLKIENA

miniatura_dzie-czytania-tolkiena
W poniedziałek 9 kwietnia w naszej szkole odbędzie się dzień czytania Tolkiena. Z tej okazji, na 2, 3 i 4 przerwie w sali 3.8 (201) będzie czytany ,,Władca Pierścieni,,. Wszyscy obecni na wszystkich przerwach otrzymają dodatni punkt z zachowania. Na długiej przerwie czytane będzie tylko 10 minut.
logo_mgok

29
marca
2018

WESOŁYCH ŚWIĄT

miniatura_wesoych-wit
Cały zespół administrujący szkolną stronę internetową, składa wszystkim cieplutkie świąteczne życzenia, oczywiście z okazji Wielkiej Nocy. Życzymy świąt spędzonych w gronie rodziny oraz smacznego Wielkanocnego śniadanka. Życzymy mokrego dyngusa i bezpiecznego spędzenia tego czasu wolnego. W szkole widzimy się w poniedziałek, 9-go kwietnia.
logo_mgok

24
marca
2018

DNI MATEMATYKI

miniatura_dni-matematyki
W dniach 12, 13 i 14 marca odbyły się Dni Matematyki połączone ze Świętemem Liczby Pi. Na korytarzu na tablicy korkowej pojawila sie gazetka, a na sztalugach plakaty. Odbył się konkurs najlepszy plakat ''Matematyka od kuchnij".
logo_mgok

24
marca
2018

TARGI EDUKACYJNE

miniatura_targi-edukacyjne
12 marca w naszej szkole odbyły się targi edukacyjne. Do gimnazjum przybyły grupy z  szkół średnich z okolic Lubawki, które reprezentowały swoje placowki nauczania i zachęcały do nauki w ich placówce. Impreza trwały od godziny 12 do 14:20. Były to szkoły m.in z Jelenej Góry, Lubomierza, Kamiennej Góry i Wałbrzycha.
logo_mgok

21
marca
2018

POWITANIE WIOSNY

miniatura_powitanie-wiosny
Dzisiaj (21.03.2018 r.) obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Wiosny. Z tej okazji Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Eweliny Rudnej przygotował oraz przeprowadził szereg konkursów związanych z Dniem Wiosy. Układano wiersze, piosenki, malowano plakaty oraz prezentowano stroje wykonane z gazet.
logo_mgok

21
marca
2018

PREZENTACJA WARUNKÓW REKRUTACJI DO ZSZiO W KAMIENNEJ GÓRZE

miniatura_prezentacja-warunkw-rekrutacji-do-zszio-w-kamiennej-grze
12.03.2018 r. w naszym gimnazjum gościliśmy Panią Dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze  Mariolę Jaciuk oraz jej zastępcę, które wraz z uczniami wymienionej szkoły, a jednocześnie absolwentami naszego gimnazjum, z lat ubiegłych, zaprezentowali swoją szkołę, jednocześnie zachęcając do podjęcia nauki w tej placówce.
logo_mgok

18
marca
2018

DZIEŃ ŚWIĘTEGO PATRYKA

miniatura_dzie-witego-patryka
16.03.2018 r. w naszej szkole odbyły sie obchody Dnia Świętego Patryka, święta wywodzącego się z Irlandii. Uczniowie, którzy ubrali się w kolorze zielonym, otrzymywali koniczynkę, pełniącą funkcję jednodniowej niepytajki.Na korytarzu zostały wywieszone przysłowia w języku angielskim.
logo_mgok

16
marca
2018

ZDROWY STYL ŻYCIA

miniatura_zdrowy-styl-ycia
W następnym tygodniu od 19 do 23 marca klasa III a realizuje hasło  Zdrowy styl  życia Zapraszamy wszystkich do udziału w następujących  działaniach: - poniedziałek - zapraszamy na zdrowe przekąski - wtorek- quiz dotyczący zdrowego żywienia 

Przeglądaj aktualności