• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gimnazjum w Lubawce

logo_mgok

16
marca
2018

ZDROWY STYL ŻYCIA

miniatura_zdrowy-styl-ycia
W następnym tygodniu od 19 do 23 marca klasa III a realizuje hasło  Zdrowy styl  życia Zapraszamy wszystkich do udziału w następujących  działaniach: - poniedziałek - zapraszamy na zdrowe przekąski - wtorek- quiz dotyczący zdrowego żywienia 
logo_mgok

14
marca
2018

TARGI EDUKACYJNE

miniatura_targi-edukacyjne
12 marca 2018 r. na sali gimnastycznej naszego gimnazjum odbyły się Targi Edukacyjne. Gościliśmy 11 szkół ponadgimnazjalnych z m.in. : Jeleniej Góry, Kamiennej Góry, Wałbrzycha, Kowar, Lubomierza. Reprezentanci szkół w kilkuminutowej prezentacji zachęcali  naszych trzecioklasistów do wyboru ich szkół.
logo_mgok

14
marca
2018

MŁODZIEŻOWE FORUM BEZPIECZEŃSTWA 2018

miniatura_modzieowe-forum-bezpieczestwa-2018
W dniu 14.03.2018 r. w naszym gimnazjum odbyło się pierwsze tegoroczne spotkanie w ramach Młodzieżowego Forum Bezpieczeństwa, którego hasłem przewodnim w tym roku jest "TOLERUJĘ, SZANUJĘ- NIE PONIŻAM, AKCEPTUJĘ". Sondaż przeprowadzony został przez Aleksandrę Kondoł, Sarę Witkowską, Dagmarę Telegę i Oliwię Golimont.
logo_mgok

14
marca
2018

MISTRZOSTWA POLSKI MŁODZIKÓW W BIATHLONIE

miniatura_mistrzostwa-polski-modzikw-w-biathlonie
W dniach 8-11 marca 2018 roku na obiektach  Duszniki Arena odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w biathlonie. W zawodach uczestniczyła siódemka uczniów z naszej szkoły. Pierwsze dwa dni to biegi indywidualne i sprinterskie, a trzeciego dnia odbyła się rywalizacja sztafet.
logo_mgok

13
marca
2018

SPOTKANIE Z PREZYDENTEM RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ

miniatura_spotkanie-z-prezydentem-rzeczpospolitej-polskiej
12 marca 2018 roku odbyło się spotkanie z Prezydentem w Kamiennej Górze z okazji stulecia podpisania Traktatu Niepodległości Polski. Poczet sztandarowy ze szkoły im. Żołnierzy Sybiru w Lubawce pojechał uroczyście przywitać prezydenta. Członkowie pocztu sztandarowego zrobili sobie pamiątkowe zdjęcie z Prezydentem RP.
logo_mgok

05
marca
2018

Grupa Vis z wizytą w ZSP w Lubawce

miniatura_grupa-vis-z-wizyt-w-zsp-w-lubawce
W dniach 27 i 28 lutego operatorzy kamiennogórskiej ekipy airsoftowej - Grupy VIS: Łukasz Mućwicki, Bartłomiej Lemański, Mateusz Jasiński, Brajan Adamus oraz Kamil Kiełbasa prowadzili zajęcia dla uczniów klas drugich i trzecich gimnazjum w ZSP w Lubawce w ramach zajęć wychowania fizycznego.
logo_mgok

04
marca
2018

KOLEJNE IGRZYSKA MŁODZIEŻY W BIATHLONIE

miniatura_kolejne-igrzyska-modziey-w-biathlonie
  W Jakuszycach ponownie rywalizowali nasi uczniowie. W dniach 20 i 21 lutego odbyły się tam Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz Igrzyska Dzieci  - finał dolnośląski w biegach narciarskich. W biegach indywidualnych uczniowie naszej szkoły stawali na podium. W kategorii chłopców rocznik 2005 Jakub Potoniec zajął 2 miejsce, tracąc do zwycięzcy 3 sek.

Przeglądaj aktualności