• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gimnazjum w Lubawce

logo_mgok

16
czerwca
2018

I GMINNE IGRZYSKA LEKKOATLETYCZNE

miniatura_i-gminne-igrzyska-lekkoatletyczne
W dniu 5 czerwca 2018 roku na stadionie sportowym w Lubawce odbyły się I Gminne Igrzyska Lekkoatletyczne.  W imprezie wzięły udział reprezentacje szkół  z Miszkowic, Chełmska Śląskiego i Lubawki. Uczestnicy rywalizowali w następujących konkurencjach:  Bieg sprinterski, bieg średni, skok w dal, rzut oszczepem piankowym, biathlon laserowy, pchnięcie kulą oraz biegi sztafetowe.
logo_mgok

15
czerwca
2018

DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH

miniatura_dzie-jzykw-obcych
Dzisiaj (15.06.2018 r.) w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych. Reprezentanci klas prezentowali wylosowane przez siebie już wcześniej nazwy krajów. Zadaniem uczniów było przygotowanie plakatu o tematyce danego państwa i przedstawienie w sposób ogólny najważniejszych informacji na jego temat.
logo_mgok

13
czerwca
2018

SPOTKANIE Z POLICJĄ

miniatura_spotkanie-z-policj
Dzisiaj (13.06.2018 r.) w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panią policjantką. Zostały przedstawione nam zasady, których należy przestrzegać, by bezpieczne spędzić nadchodzące wakacje. Zwrócono uwagę także na rozważne korzystanie z kąpielisk publicznych, szkodliwości powodowanych spożywaniem alkoholu przez nieletnich oraz innych używek.
logo_mgok

05
czerwca
2018

KWESTA W KOŚCIOŁACH PARAFII LUBAWKA

miniatura_kwesta-w-kocioach-parafii-lubawka
Część mieszkańców Lubawki i okolic widziała w niedzielę 3 czerwca wolontariuszy Akcji 'Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia' kwestujących pod kościołami w Lubawce, na Podlesiu, w Błażkowej i Starej Białce.
logo_mgok

03
czerwca
2018

ZŁOTÓWKI NA 'MOGIŁĘ PRADZIADA'

miniatura_zotwki-na-mogi-pradziada
W maju 2018 r. przeprowadzono kwestę na potrzeby akcji 'Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia' wśród Uczniów oraz Pracowników Szkoły Podstawowej i Gimnazjum im. Żołnierzy Sybiru w Lubawce. Zebrano: 997,50 zł [w tym od uczniów 521,50 zł i od pracowników 476,00 zł].
logo_mgok

18
maja
2018

WOREK MEDALI ZDOBYTY

miniatura_worek-medali-zdobyty
W dniu dzisiejszym na stadionie miejskim w Kamiennej Górze odbyły się powiatowe mistrzostwa szkól gimnazjalnych chłopców w lekkiej atletyce które mimo nieobecności klas III gimnazjum zakończyły się dla nas ogromnym sukcesem.
logo_mgok

26
kwietnia
2018

MARSZ NA CZEŚĆ ŚWIĘTA KONSTYTUCJI TRZECIEGO MAJA

miniatura_marsz-na-cze-wita-konstytucji-trzeciego-maja
Dzisiaj (26.04.2018r) odbył się uroczysty marsz ulicamy Lubawki, upamiętniający Święto Konstytucji Trzeciego Maja. Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce wraz z nauczycielami wyruszyli najpierw na rynek, później przed dom kultury, następnie do parku watra a na końcu ponownie na rynek. Wszystkim przystankom towarzyszyły krótkie wystąpienia uczniów ze szkoły podstawowej.
logo_mgok

25
kwietnia
2018

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY

miniatura_oglnopolski-konkurs-ekologiczny
23.04.2018 r. w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny. Był adresowany do uczniów kategorii klas 6-7 szkoły podstawowej oraz 2-3 gimnazjum. Pytania konkurowe dotyczyły zagadnień z róznych dziedzin biologii, a przede wszystkim ekologii. Test przeprowadziła Pani Aneta Dwulat, która była organizatorką konkursu w naszej szkole.
logo_mgok

25
kwietnia
2018

EGZAMINY GIMNAZJALNE 2018

miniatura_egzaminy-gimnazjalne-2018
Dnia 18/19/20 kwietnia 2018 r. uczniowie klas trzecich przystąpili do egaminu gimnazjalnego. 18 kwietnia zmierzyli się z egzaminem z części humanistycznej, 19 kwietnia z matematyczno-przyrodniczej, a 20 kwietnia z wybranego przez siebie języka obcego, w wersji podstawowej lub rozszerzonej. Wyniki już 16 czerwca. Trzymamy kciuki za naszych trzecioklasistów.

Przeglądaj aktualności