• dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
  • dark
`

Aktualności z Gimnazjum w Lubawce

logo_mgok

21
czerwca
2017

ŻYCZENIA OD ZESPOŁU REDAKYCJNEGO

miniatura_yczenia-od-zespou-redakycjnego
Zespół Redakcyjny pod opieką Pana Romana Rozmysłowicza życzy wszystkim czytelnikom szkolnej strony udanych wakacji, wypełnionych niezapomnianymi wrazeniami, odpoczynku w wymarzonych zakątkach swiata i najblizszych okolicach, spotkania niebanalnych osobowosci i dużo radości. Do zobaczenia w przyszłym roku szkolnym.
logo_mgok

21
czerwca
2017

DZIEŃ SPORTU

miniatura_dzie-sportu
W dniu 21.06.2017 r. odbył się w naszym gimnazjum Dzień Sportu, w którym uczniowie  chętnie brali udział. Uczestnicy zebrali się na boisku szkolnym o godzinie 8.00, by rozegrać mecz piłki nożnej. W eliminacjach brały udział  7-osobowe drużyny z kazdej klasy. Zabawa była wspaniała, a uczniowie spędzili czas aktywnie na swieżym powietrzu.
logo_mgok

20
czerwca
2017

PRIMUS INTER PARES

miniatura_primus-inter-pares
Dzisiaj (wtorek, 20 czerwca) podczas XII Sesji Rady Powiatu Kamiennogórskiego zostały wręczone nagrody dla najlepszych uczniów ze szkół powiatu kamiennogórskiego. Wśród nagrodzonych znalazł się uczeń naszego gimnazjum Grzegorz Dereń.
logo_mgok

20
czerwca
2017

DLA POLAKÓW NA KRESACH

miniatura_dla-polakw-na-kresach
W lipcu uczniowie naszego Gimnazjum im. Żołnierzy Sybiru już po raz trzeci wyjeżdżają na Ukrainę, aby porządkować Cmentarz Polski w Żytomierzu (k. Kijowa). Chcielibyśmy 'staropolskim zwyczajem' obdarować żyjących tam Polaków tzw. 'gościńcem' [tzn. jedzeniem przywiezionym przez gości gospodarzom domu].
logo_mgok

15
czerwca
2017

LIST MINISTER EDUKACJI NARODOWEJ

miniatura_list-minister-edukacji-narodowej
Szanowni Dyrektorzy Szkół, Nauczyciele,   zbliża się najbardziej oczekiwany przez wszystkich czas - wakacje. Przed dziećmi i młodzieżą ponad dwa miesiące odpoczynku. Podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego będą Państwo życzyli swoim uczniom radosnych, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji, spędzonych w gronie najbliższych.
logo_mgok

12
czerwca
2017

DEFILADA SZTANDARÓW I VIII KONCERT KRESOWY WE WROCŁAWIU

miniatura_defilada-sztandarw-i-viii-koncert-kresowy-we-wrocawiu
W piątek 9 czerwca, na Rynku we Wrocławiu, odbywały się imprezy związane z Akcją 'Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia' organizowane przez Fundację 'Studio Wschód' oraz władze miasta Wrocławia pod patronatem TVP Polonia. Oczywiście uczestniczył w nich poczet sztandarowy z Gimnazjum w Lubawce.
logo_mgok

06
czerwca
2017

SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM

miniatura_spotkanie-z-podrnikiem
W dniu 06.06.2017 r. w naszym gimnazjum odbyło się spotkanie z Panem, którego pasją jest podróżowanie,a przede wszystkim spełnianie swoich marzeń. Podróżnik przeprowadził z nami bardzo ciekawą lekcję geografii, której głównym tematem była Japonia. Poznaliśmy wiele interesujacych anegdot dotyczących tego wspaniałego i nieco odmiennego od naszego kraju.
logo_mgok

04
czerwca
2017

V RAJD SZLAKIEM ELEKTROWNI WODNYCH NA BOBRZE

miniatura_v-rajd-szlakiem-elektrowni-wodnych-na-bobrze
Od 22 do 24 maj odbył się rajd szlakiem elektrowni wodnych. O godzinie 615 zebraliśmy się pod Grosikiem, po czym pojechaliśmy autobusem do Kamiennej Góry. Tam przesiedliśmy się do kolejnego autobusu i wyruszyliśmy do Jeleniej Góry. O 800 byliśmy na miejscu. Ruszyliśmy w kierunku Perły Zachodu.
logo_mgok

31
maja
2017

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA DZIECKA

miniatura_yczenia-z-okazji-dnia-dziecka
Kochani Uczniowie, Z okazji Międzynarodowego  Dnia Dziecka wszystkim dzieciom, tym małym i tym trochę starszym, i tym, którzy uważają się już prawie za dorosłych  życzę samych radośnie spędzonych chwil. Niech spełniają się Wasze najpiękniejsze marzenia, te wielkie, i te najmniejsze. Wyjątkowego dnia Wam wszystkim życzymy.
logo_mgok

15
maja
2017

PRZYJĘCIE U KRÓLOWEJ CINTRY

miniatura_przyjcie-u-krlowej-cintry
28 kwietnia 2017 roku, w piątek w naszym gimnazjum odbyło się zorganizowane przez bibliotekę szkolną spotkanie miłośników twórczości Andrzeja Sapkowskiego.

Przeglądaj aktualności