SPOTKANIE SZKÓŁKI

miniatura_spotkanie-szkki
Informuję, że dnia 12.02.2018r. w siedzibie Koła odbędzie się spotkanie  Szkółki Wędkarskiej. Wszystkich chętnych zapraszamy.

WOJEWÓDZKIE MISTRZOSTWA MŁODZIKÓW W BIATHLONIE

miniatura_wojewdzkie-mistrzostwa-modzikw-w-biathlonie
Wojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w biathlonie zimowym zostały rozegrane w Jakuszycach w dniach 30 ? 31 stycznia 2018 roku. W zawodach brali udział uczniowie naszej szkoły. Startowali w połączonych kategoriach młodzików w rocznikach 2002 do 2005. Startując ze starszymi koleżankami najlepiej poradziła sobie Dominika Leśniara zajmując 8 i 10 miejsce.

NOWA HALA GIMNASTYCZNA

miniatura_nowa-hala-gimnastyczna
Od poniedziałku 29 stycznia 2018 roku uczniowie naszego Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce mogą cieszyć się nową halą gimnastyczną.

NOWY SEMESTR SZKOLNY

miniatura_nowy-semestr-szkolny
Nadszedł czas na rozpoczęcie nowego semstru w naszym gimnazjum. II semestr rozpoczął się z dniem 29 stycznia. W tym roku uczniowie z dolnego śląsk ferie zimowe mieli jako pierwsi.

PUCHAR POLSKI W BIATHLONIE

miniatura_puchar-polski-w-biathlonie
W dniach od 9 do 11 stycznia w Jakuszycach odbyły się zawody Pucharu Polski I kategorii w biathlonie zimowym " Celuj w Igrzyska". W zawodach brali udział uczniowie naszej szkoły oraz jej absolwenci, reprezentujący kluby UKN Melafir Czarny Bór, MUKN Pod Stróżą Miszkowice oraz AZS AWF Wrocław.

KONKURS RECYTATORSKI

miniatura_konkurs-recytatorski
W piątek (13.01.2018r.)  odbyła się 26 edycja Szkolnego Konkursu Recytatorskiego "Pegazik", w którym udział wzięli uczniowie z 2 i 3 klas gimnazjum oraz z 7 klasy szkoły podstawowej. Uczniowie prezentowali wybrany fragment prozy i wiersz. Laureatami konkursu zostali: 1 miejsce- Wiktoria Porowska kl. 3c 2 miejsce- Dagmara Telega kl. 2a 3 miejsce- Agata Kmieć kl.

MECZE MATEMATYCZNE

miniatura_mecze-matematyczne
Dnia 11.01.2018 r. uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w Dolnośląskich Meczach Matematycznych. Rozegrali je w Kamiennej Górze. Niestety, nie udało nam się przejść do następnego etapu, chociaż nasi gimnazjaliści dzielnie reprezentowali naszą szkołę. Dziękujemy i mamy nadzieję, że w przyszłości szczęście nas nie zawiedzie.

WYJAZD ŚWIĄTECZNY Z DARAMI DLA RODAKÓW W PODHAJCACH

miniatura_wyjazd-witeczny-z-darami-dla-rodakw-w-podhajcach
Dnia 26 grudnia 2017 roku grupa wolontariuszy akcji Mogiłę pradziada ocal od zapomnienia zebrała się we Wrocławiu, skąd po zapakowaniu paczek świątecznych trzy busy wyruszyły w drogę na Kresy, tym razem przez mniej popularne przejście graniczne w Krościenku koło Ustrzyk Dolnych. Może dzięki temu odprawa graniczna trwała tylko 45 minut.