ABSOLWENCI 2010-2013

Klasa a

  1.    Andrejczuk Adrian
  2.    Antoniszyn Michał
  3.    Antoniszyn Robert
  4.    Centlik Patrycja
  5.     Chochlińska Angelika
  6.     Cieślar Karol
  7.    Czura Mateusz
  8.     Furmankiewicz Dawid
  9.     Gołojuch Nikola
  10.     Grabowiecki Krzysztof
  11.     Krala Dawid
  12.     Kurzawa Natalia
  13.     Lizoń Wioletta
  14.     Łuczak Roman
  15.     Łukaszczyk Marcin
  16.     Marmuszewska Agnieszka
  17.     Nejman Ewelina
  18.     Nowak Klaudia
  19.     Olszak Weronika
  20.     Olszewska Patrycja
  21.     Otyński Patryk
  22.     Rżany Mateusz
  23.     Smyk Agnieszka
  24.     Tokarczyk Natalia

Klasa b 

  1.     Bieryt Kinga
  2.     Blicharz Angelika
  3.     Bukowska Monika
  4.     Duda Natalia
  5.     Fałowski Kamil
  6.     Gała Natalia
  7.     Iwańczuk Marlena
  8.     Janiak Natalia
  9.     Karawan Monika
  10.     Kochmańska Angelika
  11.     Kondoł Szymon
  12.     Nachman Natalia
  13.     Orzechowska Anna
  14.     Osiej Mariusz
  15.     Paluch Aleksandra
  16.     Salamon Paulina
  17.     Trzaska Paulina
  18.     Warzecha Magdalena
  19.     Zieliński Mateusz

Klasa c

  1.     Bugańska Anna
  2.     Czuba Joanna
  3.    Flak Ewelina
  4.     Harjasz Krystian
  5.     Józefowicz Dawid
  6.     Kobiela Dominika
  7.     Kubas Natalia
  8.     Kwaśnicki Marceli
  9.     Majerska Karolina
  10.     Ołdakowski Konrad
  11.     Peliak Krystian
  12.     Piekło Natalia
  13.     Pietrulewicz Dominik
  14.     Porowska Roksana
  15.     Powązka Tomasz
  16.     Waligóra Sebastian
  17.     Wentlandt Patrycja

Klasa d

  1.     Bartuzi Marta
  2.     Biały Aleksander
  3.     Boczkowski Karol
  4.     Czerny Kinga
  5.     Dróżdż Izabela
  6.     Firszt Justyna
  7.     Górowska Katarzyna
  8.     Jurkowski Kacper
  9.     Meuszyński Michał
  10.     Milke Patryk
  11.     Niciejewska Monika
  12.     Pendzel Karina
  13.     Ratajczyk Kinga
  14.     Ropelewski Seweryn
  15.     Rybka Kamil
  16.     Skrobańska Aleksandra
  17.     Skrobański Marcin
  18.     Surdyka Bartosz
  19.     Więcławek Katarzyna