maja

WOREK MEDALI ZDOBYTY

W dniu dzisiejszym na stadionie miejskim w Kamiennej Górze odbyły się powiatowe mistrzostwa szkól gimnazjalnych chłopców w lekkiej atletyce które mimo nieobecności klas III gimnazjum zakończyły się dla nas ogromnym sukcesem.

MARSZ NA CZEŚĆ ŚWIĘTA KONSTYTUCJI TRZECIEGO MAJA

Dzisiaj (26.04.2018r) odbył się uroczysty marsz ulicamy Lubawki, upamiętniający Święto Konstytucji Trzeciego Maja. Uczniowie Zespołu Szkół Publicznych w Lubawce wraz z nauczycielami wyruszyli najpierw na rynek, później przed dom kultury, następnie do parku watra a na końcu ponownie na rynek. Wszystkim przystankom towarzyszyły krótkie wystąpienia uczniów ze szkoły podstawowej.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY

23.04.2018 r. w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny. Był adresowany do uczniów kategorii klas 6-7 szkoły podstawowej oraz 2-3 gimnazjum. Pytania konkurowe dotyczyły zagadnień z róznych dziedzin biologii, a przede wszystkim ekologii. Test przeprowadziła Pani Aneta Dwulat, która była organizatorką konkursu w naszej szkole.

EGZAMINY GIMNAZJALNE 2018

Dnia 18/19/20 kwietnia 2018 r. uczniowie klas trzecich przystąpili do egaminu gimnazjalnego. 18 kwietnia zmierzyli się z egzaminem z części humanistycznej, 19 kwietnia z matematyczno-przyrodniczej, a 20 kwietnia z wybranego przez siebie języka obcego, w wersji podstawowej lub rozszerzonej. Wyniki już 16 czerwca. Trzymamy kciuki za naszych trzecioklasistów.

ROCZNICA WYWÓZEK POLAKÓW NA SYBIR

Dnia 13.04.2018 roku w naszej szkole odbył apel poświęcony 78 rocznicy deportacji Polaków na Sybir. Dlatego też uczniowie z drugich i trzecich klas gimnazjalnych pod opieką Pani Iwony Dereń i Pani Ewy Bienias przygotowali program słowno-muzyczny.

KONKURS RECYTATORSKI

Dnia 17.04.2018 roku w naszej szkole odbył się szkolny konkurs poezji i prozy patriotycznej pt. "Ojczyzna niejedno ma imię". Podczas którego uczniowie recytowali utwory patriotyczne.