logo_urzad miasta

05
czerwca
2019

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Dzisiaj (05.06.2019 r.) w naszej szkole odbyło się spotkanie z Panią st. sierż. Iwoną Gręblą. Zostały przedstawione zasady  bezpieczeństwa w czasie wakacji oraz zaznajomiono nas z zagrożeniem wynikającym z nieprawidłowego korzystania z internetu, kąpieli w niedozwolonych do tego miejsach czy spożywania alkoholu lub innych używek.
logo_urzad miasta

05
czerwca
2019

SZKOLNY KONKURS ORTOGRAFICZNY

W poniedziałek (03.06.2019 r.) uczniowie 7 i 8 klas SP oraz 3 gimnazjalnych brali udział w konkursie ortograficznym. Organizatorem konkursu była Pani Ewelina Rudna.
logo_urzad miasta

01
czerwca
2019

II GMINNE IGRZYSKA OLIMPIJSKIE LEKKOATLETYCZNE

W piątek (31.05.2019 r.) odbyły się II Gminne Igrzyska Olimpijskie Lekkoatletyczne. Uczniowie ZSP w Lubawce oraz Chełmska Śląskiego i Miszkowic mogli wziąć udział w wielu konkurencjach sportowych, m.in. biegach, rzucie piłeczką palantową, oszczepem, pchnięciu kulą czy spróbować swoich sił w biathlonie.
logo_urzad miasta

28
maja
2019

KONKURS RECYTATORSKI POEZJI PATRIOTYCZNEJ

Dzisiaj (28.05.2019 r.) w naszej szkole odbyły się eliminacje Szkolnego Konkursu Recytatorskiego, którego tematyką była poezja patriotyczna. Wybrani uczniowie z klas 4-6 SP oraz 7-8 SP wraz z 3 klasami zostali podzieleni na dwie kategorie wiekowe: młodszą i starszą. Jak sama nazwa wskazuje recytowali wiersze dotyczące naszej pięknej Ojczyzny- Polski.
logo_urzad miasta

24
maja
2019

V Olimpiada Młodzieży W Sportach Wędkarskich

Olimpiada trwała 4 pracowite dni, w czasie których uczestnicy rywalizowali nie tylko na łowisku, ale także w konkurencjach castingowych, czyli rzutach do celu  i na odległość. Elementem współzawodnictwa była także wiedza sprawdzana w teście ekologiczno- wędkarskim. Ciekawostką jest, że w teście liczy się nie tylko wynik, ale także czas oddania arkusza.W ten sposób M.
logo_urzad miasta

16
maja
2019

DZIEŃ UNII EUROPEJSKIEJ

16.05.2019 r. w naszej szkole odbyły się obchody Dnia Unii Europejskiej. W tym dniu uczniowie klas czwartych mogli dowiedziec się co nieco o krajach europejskich. Uczniowie klas trzecich gimnazjum przygotowali projekt wraz z Panem Maciejem Tkaczenko. Kraje europejskie zostały przedstawione uczniom w sposób bardzo ciekawy i niezapomniany.
logo_urzad miasta

16
kwietnia
2019

TARGI EDUKACYJNE 2019

W czwartek (04.04.2019 r.) w naszej szkole odbyły się targi edukacyjne, w których uczestniczyli uczniowie klas ósmych SP, trzecich gimnazjalnych oraz przedstawiciele wielu szkół średnich. Spotkanie miało na celu przedstawić oferty liceów, techników i szkół branżowych z najbliższej okolicy, między innymi: Kamiennej Góry, Wałbrzycha, Jeleniej Góry itp.

Przeglądaj aktualności