kwietnia

TARGI EDUKACYJNE 2019

W czwartek (04.04.2019 r.) w naszej szkole odbyły się targi edukacyjne, w których uczestniczyli uczniowie klas ósmych SP, trzecich gimnazjalnych oraz przedstawiciele wielu szkół średnich. Spotkanie miało na celu przedstawić oferty liceów, techników i szkół branżowych z najbliższej okolicy, między innymi: Kamiennej Góry, Wałbrzycha, Jeleniej Góry itp.

DZIEŃ WIOSNY

W czwartek (21.032019 r.) w naszej szkole odbyły sie, jak co roku, obchody Dnia Wiosny. Dzień był pełen radości i atrakcji. Na początku mogliśmy uczestniczyć w pokazie mody na wesoło przygotowanym przez uczniów naszej szkoły pod przewodnictwem Pani Lidii Staszak. Następnie odbyły się kabarety, w których udział brali uczniowie klasy 7a pod kierunkiem Pani Krystyny Danileckiej.

DZIEŃ WIOSNY W NASZEJ SZKOLE

W czwartek 21 marca, jak co roku, obchodzilismy w naszej szkole pierwszy dzień wiosny. Dzień ten minął bardzo wesoło, nie było wszystkich lekcji i uczniowie mieli okazje skorzystać z wielu ciekawych atrakcji.

SPOTKANIE Z PANEM DYREKTOREM ZSO W KAMIENNEJ GÓRZE

12.03.2019 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z dyrektorem ZSO w Kamiennej Górze- Panem Jackiem Bruździakiem. Uczniom klas ósmych oraz trzecich gimnazjalnych zostały przedstawione warunki rekrutacji oraz prezentacja, która przedstawiała tą placówkę.

BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY

Dzisiaj w naszej szkole odbył się krótki apel, przypominający nam o bezpieczeństwie w drodze do szkoły. Pan Dyrektor przypomniał nam m.in jak należy się zachować podczas przechodzenia przez jezdnię.

MINUTA CISZY POŚWIĘCONA PANU PIOTROWI ZIELONCE

Dzisiaj (05.03.2019 r.) w dniu pogrzebu Pana Piotra Zielonki odbył się apel szkolny poświęcony pamięci inicjatora nadania imienia naszej szkole i fundatora sztandaru szkoły, Sybiraka, leśnika i oddanego patrioty- Pana Piotra Zielonki. Uczniowie i nauczyciele ZSP w Lubawce pożegnali go symboliczną minutą ciszy. Cześć jego pamięci.

ODSZEDŁ PRZYJACIEL NASZEJ SZKOŁY

Z ogromnym smutkiem przekazuję Państwu informację, że zmarł Pan Piotr Zielonka, przyjaciel naszej szkoły, sybirak, wielki patriota i uroczy człowiek. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną sie we wtorek, 5 marca 2019 r. o godz. 14.30 w kościele w Bolkowie, a następnie nastąpi ostatnie pożegnanie na cmentarzu komunalnym. Szkołę oprócz Dyrekcji, reprezentować będzie poczet sztandarowy, delegacja....